KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13442055
nr 1344 2055
Sinikka Hautamäki
(f. 1946), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 2007. Motivet: 22x18cm
Sinikka Hautamäki, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:25:45
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Sinikka Hautamäki
Läs mer om Sinikka Hautamäki